OmniOutliner 2 2.11.1

Strona główna iOS Biuro i firma Edytory tekstu
Pobierz program
lub zeskanuj:

OmniOutliner 2 to aplikacja, która służy do tworzenia notatek. Wyróżnia ją szata graficzna oraz mechanizm porządkowania treści, który ułatwia grupowanie dodanych wpisów i przyporządkowanie ich np. do danego projektu, nad którym pracuje użytkownik.

Program pozwala tworzyć zarówno proste notatki, jak też nieco bardziej zaawansowane materiały, np. listy z poszczególnymi zadaniami do wykonania uzupełnione o podpunkty. Aplikacja oferuje też rozbudowane możliwości personalizacji przygotowywanych tekstów, m.in. szablony odpowiadające określonym formatom (np. spisom wydatków lub dziennikowi). Notatki można grupować w folderach, możliwe jest też dobieranie kroju czcionek, odpowiedniego koloru tła i wiele innych zabiegów, które sprawią, że wygląd aplikacji będzie dokładnie spersonalizowany wg preferencji użytkownika.

Przydatną możliwością programu OmniOutliner2 jest funkcja dodawania do notatek plików (np. zdjęć, szkiców, wykresów) oraz linków do stron internetowych.

Materiały przygotowane w aplikacji OmniOutliner2 można synchronizować z serwerami firmy Omni, co ułatwi dostęp do nich na różnych urządzeniach. Pliki można tez zapisać i udostępnić w następujących formatach: OPML, HTML, DOCX, CSV lub "czystego" tekstu.

Aplikacja OmniOutliner2 jest płatna, a jej cena wynosi ok. 30 dolarów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza