reklama

On AIR Tour Europe 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Od marca do czerwca, w największych miastach Europy, odbędzie się cykl imprez On AIR Tour Europe 2008 poświęconych technologii Adobe AIR. Spotkanie w naszym kraju odbędzie się 6 czerwca w Warszawie.

On AIR Tour nie ma być cyklem nudnych konferencji - całodzienne spotkania wypełnione będą sesjami technicznymi prowadzonymi przez znakomitych prezenterów, pokazami, dyskusjami ze specjalistami zajmującymi się technologią AIR, przybrane będą jednak także dużą dawką dobrej zabawy. Adobe zapewni nie tylko tradycyjną kawę i przekąski ale także piwo i muzykę, a w kuluarach będzie można pograć w gry na konsolach Xbox. Organizatorzy zachęcają zainteresowanych udziałem do przyniesienia swojego laptopa wraz dowolnym kodem stworzonym we Flex, HTML i JavaScript, który chcieliby uruchomić pod kontrolą Adobe AIR.

Warszawska impreza odbędzie 6 czerwca, w godzinach 10:00 - 18:00 w Centrum Olimpijskim przy Wybrzeżu Gdyńskim 4. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowy plan spotkania i link rejestracyjny można znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić