reklama

On AIR Tour Europe 2008 zbliża się do Warszawy

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku marca pisaliśmy o rozpoczynającym się ogólnoeuropejskim cyklu imprez On AIR Tour Europe 2008 poświęconych technologii Adobe AIR. Przypominamy, że spotkanie w Polsce odbędzie się już za 3 tygodnie.

On AIR Tour nie ma być cyklem nudnych konferencji - całodzienne spotkania wypełnione będą sesjami technicznymi prowadzonymi przez znakomitych prezenterów, pokazami, dyskusjami ze specjalistami zajmującymi się technologią AIR, przybrane będą jednak także dużą dawką dobrej zabawy. Adobe zapewni nie tylko tradycyjną kawę i przekąski ale także piwo i muzykę, a w kuluarach będzie można pograć w gry na konsolach Xbox. Organizatorzy zachęcają zainteresowanych udziałem do przyniesienia swojego laptopa wraz dowolnym kodem stworzonym we Flex, HTML i JavaScript, który chcieliby uruchomić pod kontrolą Adobe AIR.

Warszawska impreza odbędzie 6 czerwca, w godzinach 10:00 - 18:00 w Centrum Olimpijskim przy Wybrzeżu Gdyńskim 4. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowy plan spotkania i link rejestracyjny można znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama