OnVinyl 1.3.4.4

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

OnVinyl to klient sieci społecznościowej dla kolekcjonerów płyt winylowych. W aplikacji można zarchiwizować swoją kolekcję płyt, a także śledzić aktywność znajomych.

Aplikacja OnVinyl pozwala łatwo zarządzać kolekcją nagrań. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość wyszukiwania albumów na podstawie zdjęcia okładki. Po tym można ewentualnie z wyników wybrać konkretne wydanie lub utworzyć własne. Kolekcję można przeglądać na wiele sposobów, a przede wszystkim zawsze mieć ją przy sobie.

Poza tytułem, wykonawcą i okładką, aplikacja podaje także bardziej szczegółowe informacje o wydaniach. Można w niej sprawdzić listę ścieżek, datę wydania, wydawnictwo i tym podobne.

Aktywność związaną z płytami można udostępniać znajomym, można też śledzić ich poczynania związane z rozszerzaniem kolekcji. Pożyczających płyty zainteresuje możliwość oznaczania, która płyta powędrowała do znajomego i kiedy.

W aplikacji można ponadto obejrzeć mapę, na której zaznaczone są najbliższe sklepy muzyczne, gdzie można zrobić winylowe zakupy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy