One Must Fall 2097

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jedni niegdyś zagrywali się w Mortal Kombat, inni próbowali swoich sił w bijatyce One Must Fall 2097 z robotami w rolach głównych. Twórcy po latach udostępnili swe udane dzieło zupełnie za darmo, dzięki czemu kolejna generacja graczy ma okazję sprawdzić, jak niesamowite produkcje przeszły im koło nosa z uwagi na młody wiek. Sterowanie może wydawać się proste, ale system walki trzeba jednak naprawdę nieźle opanować.

Poza standardowymi trybami zabawy, z walką z komputerowym przeciwnikiem lub kolegą, esencją projektu jest kampania, czyli pięcie się w drabince turniejowej. Przy szybkich partyjkach wybiera się jednego z pilotów olbrzymich maszyn kroczących, różniących się współczynnikami siły, szybkości oraz wytrzymałości, a potem samego robota. Te też różnie się prowadza. Tryb zawodów jest bardziej zakombinowany.

Zaczynamy tutaj od samego dołu rankingu, by wraz z kolejnymi wygranymi zyskiwać fundusze na rozwój, ulepszanie prowadzonej jednostki bojowej, a potem nawet kupienie sobie zupełnie innej, dawno wypatrzonej. Po latach oprawa graficzna wciąż robi spore wrażenie, zwłaszcza pomysł niebezpieczeństw czyhających na arenach walk (ostrzał z samolotów, wysuwające się kolce). Sporo jest także tajnych ciosów do opanowania.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji. Jeżeli gra działa zbyt szybko należy zmniejszyć ustawienie Speed w opcjach po wciśnięciu klawisza Esc w trakcie rozgrywki. Proponujemy zacząć od połowy paska.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!