One Tap Tennis One Tap Tennis 1.20.10

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

One Tap Tennis to gra sportowa - symulator tenisa ziemnego. W grze rywalizujemy w turniejach, z coraz trudniejszymi rywalami.

Gra oferuje prostą, ale dynamiczną i bardzo wciągającą rozgrywkę. Skorzystamy w niej z trybu turniejowego. Pierwszy z nich jest formą szkolenia i trzeba w nim wygrać, aby odblokować dostęp do kolejnych zawodów. Po osiągnięciu celu, w każdym turnieju zagramy kilka meczów, aż do zwycięstwa.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą tapnięcia ekranu w momencie, gdy uderzona przez rywala piłka spadnie na oznaczone kolorem czerwonym pole na naszej części wirtualnego kortu. To sprawia, że odbijanie piłek jest dość trudne, bo podczas prób trafienia w piłkę bardzo łatwo o pomyłkę. A gdy rywal wbije nam punkt, mecz się zakończy.

Gra oferuje możliwość zapisywania stanu gry, dzięki czemu porażka nie będzie oznaczała ponownego rozgrywania każdego z meczów turnieju, a jedynie rozgrywkę od nowa w tym ostatnio przegranym.

Za punkty zdobywane w grze można odblokować dostęp do kolejnych postaci tenisistów. Tutaj autorzy gry popisali się fantazją: możemy sterowań np. postacią kosmity lub wojownika ninja. Dostęp do nowych postaci odblokujemy także dzięki mikropłatnościom, które pozwolą również wyłączyć reklamy w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!