OneClick Video Switch OneClick Video Switch 9.8.2.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OneClick Video Switch to poręczny program do konwertowania plików wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami. Aplikacja obsługuje pokaźny arsenał formatów wyjściowych, przez co umożliwia konwersję z niemal każdego dostępnego obecnie źródła.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, w dużym stopniu przez dosyć minimalistyczny, ale tym samym bardzo czytelny interfejs użytkownika. Aby przekonwertować pliki wideo wystarczy wskazać wybrane pliki (możemy to zrobić chociażby za pomocą metody "przeciągnij i upuść"), a następnie nacisnąć przycisk Next, gdzie pozostaje nam tylko ustawić folder wyjściowy oraz wybrać format, do jakiego chcemy przekonwertować nasze multimedia.

Autorzy zaimplementowali sporo domyślnych profili, pozwalających na konwersję do wielu formatów, wśród których można wymienić profile video (AVI, MP4, FLV, SWF, RealMedia, WMV, MOV, 3GP) oraz przystosowane do odtwarzania na urządzeniach przenośnych. Dodatkowo możemy po prostu wyciąć ścieżkę audio i zapisać ją jako osobny plik, co bywa przydatne np. w przypadku niektórych podcastów.

Uwaga!

  • Niezarejestrowana wersja aplikacji posiada limit maksymalnie dziewięciu użyć

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!