reklama

OneDrive 17.10.1 Universal App

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

OneDrive to uniwersalna aplikacja Windows 10 pozwalająca na obsługę popularnej usługi cyberschowka o tej samej nazwie, oferowanego przez Microsoft .

W przeciwieństwie do wersji Win32, jej funkcjonalność nie sprowadza się do utworzenia zsynchronizowanego folderu, a daje możliwość wygodnego przeglądu plików przechowywanych w OneDrivie. Dzięki platformie Universal Windows, stan aplikacji może zostać zsynchronizowany z instalacją na smartfonie z mobilnym Windowsem 10.

Dodawanie plików do cyberschowka możliwe jest za pomocą przycisku plusa widocznego w prawej górnej części okna, może się także odbywać metodą „przeciągnij i upuść”. Na lewej krawędzi okna wyświetlane jest menu, z poziomu którego można zyskać dostęp do takich kategorii, jak obrazy, ostatnie pliki czy dokumenty udostępnione.

Możliwe jest także zarządzanie kontami Microsoft, które mają mieć dostęp do danego cyberschowka, a także udostępnianie konkretnych plików. Ponadto, jak przystało na uniwersalną aplikację, jej interfejs dostosowany został do obsługi na urządzeniach z ekranem dotykowym.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Prostota instalacji, Niewielkie zapotrzebowanie na powierzchnię dyskową, Praca w 100% online
Brak synchronizacji z komputerem
ocena użytkownika

OneDrive UWP to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą mieć kopii dysku OneDrive na lokalnie. Aplikacja posiada prosty interfejs, przyjazny dla użytkownika. Co prawda nie posiada wielu opcji konfiguracji, ale sprawia to, że jest prosta w obsłudze. Dzięki pracy Online nie wymaga powierzchni dyskowej przeznaczonej na katalog synchronizowanych plików.

17.05.2016 22:40 | Recenzja do wersji 17.10.1 Universal App

Komentarze

0 nowych
Norbi_77   2 #4 18.05.2016 09:20

Wspaniałe miejsce do przechowywania dany, nie dość że z trzydziestu GB zostawili pięć (śmiechu warte) to jeszcze pobieranie większej ilości danych to żart więc należy korzystać z innych miejsc dla danych w necie

Miszkurka2000   17 #3 17.05.2016 21:18

@Voltar: Chrome ma to samo. Albo za długi link albo coś tam innego ...

Voltar   10 #2 17.05.2016 20:30

dlaczego firefoks nie otwiera linków sklepu windows tylko puste strony? muszę kopiować artykuł i otwierać w edge'u... :/

Jotgie   7 #1 17.05.2016 20:27

Jest o tyle fajne, że - w przeciwieństwie do wersji dyskowej - można korzystać wygodnie równocześnie z kilku kont.

reklama