r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OneDrive w Windows 10 z synchronizacją zrzutów ekranu

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Ostatnie aktualizacje systemu Windows 10 przyniosły pewne nieoczekiwane zmiany w usłudze synchronizacji plików OneDrive. Gdy przejdziemy do jej ustawień znajdziemy nowe opcje odpowiedzialne za przesyłanie do chmury zarówno wykonanych zrzutów ekranu, jak i automatyczne wysyłanie zdjęć i nagrań z podłączonych urządzeń.

Na całe szczęście opcje te nie są domyślnie włączone, więc nie naruszają naszej prywatności. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w dowolnym momencie je aktywować i tym samym wykonać w chmurze kopię zapasową ważnych plików. Wystarczy kliknąć ikonę OneDrive znajdująca się w systemowym zasobniku prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję ustawienia, a w okienku które się wyświetli przejść do zakładki automatycznego zapisywania. W tym miejscu znajdziemy wszystkie nowe opcje.

Niewykluczone, że w przyszłości Microsoft zdecyduje się na dalsze rozszerzenie funkcjonalności swojej chmury o nowe elementy. Ponadto przypominamy, że od Windows 8 możliwe jest szybkie wykonywanie zrzutów całego ekranu i zapisywanie ich do plików PNG. Wystarczy zastosować kombinację klawiszy Windows + PrtScn, aby system wykonał zrzut i zapisał go w bibliotece Zdjęcia w folderze zrzuty ekranu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.