OneNote na Androida z nowym wyglądem i usprawnieniami

Strona główna Aktualności

O autorze

Notatnik OneNote, będący jednym z najlepszych wyborów na smartfonach z Windows Phone, otrzymał właśnie aktualizację w wersji na Androida. Microsoft skupił się na usprawnieniu interfejsu. Został od znacząco odświeżony, upodobniając aplikację do wersji z Windows 10 i iOS. Nie zabrakło nowych funkcji.

Jak informuje sam Microsoft, aktualizacja OneNote’a przynosi nowy interfejs, który stawia na szybszą i wygodniejszą nawigację. Przełożyć ma się to zarówno na tworzenie nowych notatek, poruszania się pomiędzy nimi, a także zarządzenie osobistym notatnikiem. Z mniejszych zmian warto wspomnieć o nowej stronie powitalnej i jaśniejszym kolorze ikonki aplikacji.

Odczuwalnie usprawniono zapisywanie stron internetowych. Wystarczy teraz z poziomu przeglądarki kliknąć Udostępnij i skorzystać z OneNote Web Clipper, aby zapisać artykuł czy chociażby przepis kulinarny w notatniku Microsoftu, bez otwierania aplikacji. Microsoft obiecuje również usunięcie wcześniej znalezionych błędów i optymalizację aplikacji, która powinna teraz działać szybciej i stabilniej.

Najnowszą wersją OneNote’a na Androida znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest również wersja na iOS-a, a jeśli chcecie wygodnej synchronizacji z komputerem, to sięgnijcie po wersję na Windowsa lub macOS-a.

© dobreprogramy
s