OneTube Pro OneTube Pro 3.7.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

OneTube Pro to kolejny nieoficjalny odtwarzacz YouTube dedykowany systemowi Windows Phone. Choć posiada bogatą konkurencję, śmiało może rywalizować z najlepszymi. Oferuje sporo możliwość, a do tego dostępny jest za darmo.

Poza standardowymi opcjami wyszukiwania i oglądania materiałów oraz logowania się na nasze konto, wspiera kilka dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest pobieranie filmów do pamięci urządzenia. Możemy wybrać nie tylko jakość materiału, ale także zdecydować się na pobranie samego dźwięku.

To kolejna z zalet OneTube Pro. Aplikacja pozwala słuchać ścieżki dźwiękowej z filmów za pomocą systemowego odtwarzacza. Dzięki temu możemy opuścić program i dalej kontynuować słuchanie. Ciekawym dodatkiem jest także zapożyczona z aplikacji oficjalnej, możliwość odtwarzania filmu w oknie (prawy, dolny róg) podczas przeglądania zasobów YouTube.

Interfejs jest schludny i przejrzysty. Możemy wybrać jedną z dwóch skórek: jasną i ciemną. OneTube Pro nie oferuje zbyt wielu ustawień, ale znajdziemy tam wszystko co niezbędne. Biorąc pod uwagę jego możliwości oraz cenę, jest to jedna z ciekawszych propozycji w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!