Onefootball Onefootball

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Onefootball to mobilna wersja serwisu internetowego Onefootball.com, który oferuje możliwość śledzenia na żywo meczów w ligach piłkarskich świata, a także bazę informacji o tym, co w futbolowej trawie piszczy.

Aby wykorzystać wszystkie możliwości aplikacji Onefootball - Tylko piłka!, warto utworzyć w niej konto. Można to zrobić za pomocą adresu e-mail lub przy użyciu konta Facebooka. Dzięki temu, w osobnej sekcji programu wyświetlą się dane o naszych preferencjach, które będzie można w wygodny sposób edytować. Pojawiają się też wpisy z Twittera dotyczące danych drużyn. Wybrać możemy spośród popularnych lig, np. niemieckiej Bundesligi, angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division, jest też dostępna rodzima Ekstraklasa. Zastrzeżenia można mieć zaś co do trafności doboru informacji. Przy niektórych polskich klubach pojawiają się np. informacje o drużynie piłki ręcznej, jeśli nazywa się tak samo, jak klub piłkarski.

Aplikacja wyświetla strumień informacji o klubach, które wskazaliśmy jako ulubione. Wieści podane są w formie ilustrowanych kart, dzięki czemu program zyskuje na przejrzystości. Ponadto, program pozwala uruchomić wysyłanie powiadomień (w trybie push), m.in. o rozpoczęciu spotkania, strzelonych golach i czerwonych kartkach. Możemy również skorzystać z sekcji Znajomi, która pozwala czatować z innymi fanami futbolu skupionymi w społeczności Onefootball - Tylko piłka!.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!