Onet News Onet News 2.0.0.3

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Onet News to oficjalna aplikacja jednego z największych rodzimych serwisów informacyjnych. Zawiera wiadomości z kraju i ze świata oraz wielu dziedzin tematycznych.

Aplikacja pozwala także na ustawienie powiadomień, dzięki czemu będziemy informowani na żywo o ważnych wydarzeniach. Ekran główny prezentuje najciekawsze informacje z całego serwisu, część tę nazwano Magazyn. Jest to jedna z 11 kategorii jakie przyjdzie nam przeglądać. Kolejność ich rozmieszczenia możemy edytować w opcjach, niestety nie ma możliwości skasowania/ukrycia wybranych z nich.

Artykuły możemy udostępniać dalej, komentować, zmieniać wielkość tekstu czy też sprawdzić już dodane komentarze. Nie zabrakło także trybu nocnego oraz możliwości pobrania treści do pamięci urządzenia i czytania będąc offline. Grafiki otrzymały odrębny tryb, który ułatwia ich przeglądanie.

W aplikacji znalazły się drobne błędy, takie jak np. podpięcie złych aplikacji do niektórych kategorii (aplikacja Onet News do kategorii VOD) oraz drobne braki, ale nie wpływają one znaczącą na ocenę końcową. Onet News to bardzo dobrze przygotowany program, który powinni sprawdzić nie tylko stali czytelnicy portalu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!