Onet Poczta Onet Poczta 1.2.943

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Onet Poczta to w pełni darmowa aplikacja dla użytkowników korzystających z konta e-mail dostępnego za pośrednictwem portalu internetowego Onet.

Dostęp do wielu kont z poziomu jednej aplikacji

Z poziomu opisywanego narzędzia mamy dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez wspomnianą usługę. Onet Poczta umożliwia skonfigurowanie jednego lub wielu kont pocztowych, dzięki czemu mamy do nich dostęp w jednej aplikacji. Umożliwia to swobodne przeglądanie, czytanie, wysyłanie czy też usuwanie wiadomości. Istnieje również opcja dodawania załączników do poszczególnych e-maili oraz, rzecz jasna, pobierania plików, które otrzymaliśmy od innych użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zapomnij o spamie

Onet Poczta zawiera wiele przydatnych funkcji, dzięki którym możemy ustawić powiadomienia push, by nie przegapić żadnej wiadomości, dodawać wybrane e-maile do ulubionych, lokalizować potrzebne informacje za pomocą wbudowanej wyszukiwarki, a także zyskać szybki dostęp do wszystkich kontaktów ze skrzynki pocztowej i telefonu. Na uwagę zasługuje ponadto specjalny filtr antyspamowy.

Szybkie logowanie do poczty

Warto również wspomnieć, że Onet Poczta zapewnia komfort użytkowania już od samego początku korzystania z aplikacji, bowiem logujemy się do niej zaledwie jednym stuknięciem w ekran smartfona lub tabletu.

Najważniejsze cechy:

  • możliwość skonfigurowania wielu kont pocztowych
  • logowanie jednym stuknięciem w ekran
  • powiadomienia push
  • wbudowana wyszukiwarka pozwalająca na łatwe lokalizowanie wiadomości
  • filtr antyspamowy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!