Onet Pogoda Onet Pogoda 3.0

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Onet Pogoda to aplikacja przygotowana przez portal internetowy Onet.pl, dostarczająca informacji o pogodzie: aktualnej i prognozowanej.

Program oferuje informacje o pogodzie w perspektywie jednego i dwóch dni, a także prognozę na 14 dni. Aplikacja czerpie dane o lokalizacji urządzenia i na ich podstawie dostarcza danych pogodowych, można też wybrać jedno z ok. 1,4 tys. miast oraz informacje o panującej w nim pogodzie. Dane wskazują porę wschodu i zachodu słońca, temperaturę minimalną i maksymalną, ciśnienie atmosferyczne oraz temperaturę. Ponadto, program wyświetla mapę, na której widać bieżące warunki pogodowe, wraz z ikonami informującymi o temperaturze oraz zachmurzeniu.

Zaletą programu jest mechanizm nawigacji, który opiera się na gestach w lewo i prawo, a także w górę i w dół. Aplikacja ma ładną dla oka, prostą szatę graficzną z dużymi ikonami. Warto też zwrócić uwagę na tło kart z informacjami pogodowymi, które dopasowuje się do warunków atmosferycznych i gdy np. jest deszczowo, wtedy w tle pojawi się zdjęcie właśnie z deszczem.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!