r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Onet Pogoda 3.0

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne

Onet Pogoda to aplikacja z informacjami o pogodzie: aktualnej i prognozowanej nawet na 14 dni. Program dostarcza też powiadomień ostrzegających np. o burzach lub gradobiciu.

Aplikację przygotował portal informacyjny Onet.pl. W programie mamy do dyspozycji bazę miast liczącą 1,4 tys. pozycji. Możemy wyszukać je ręcznie lub pozwolić, aby program użył danych o lokalizacji naszego urządzenia, dopasowując do nich informacje pogodowe.

Onet Pogoda ma ładną dla oka szatę graficzną i prosty mechanizm nawigacji, oparty na gestach. Przewijając, poznamy informacje o prognozie pogody na kolejne dni (na jutro, pojutrze i kolejnych 14 dni). Karta pogodowa zawiera informacje o temperaturze (bieżącej, a także przewidywanych: minimalnej oraz maksymalnej), ciśnieniu atmosferycznym, porze wschodu i zachodu słońca, a także mapę, na której naniesiono temperatury panujące w okolicznych miejscowościach.

Aplikacja wysyła też powiadomienia ostrzegające o ryzyku wystąpienia intensywnych zjawisk pogodowych, np. burzy lub wichury.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.