Onet Sport - wyniki na żywo 3.2.4

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Onet Sport - wyniki na żywo to oficjalna aplikacja sportowa portalu Onet. Jej autorzy zadbali by nie była jedynie prostym czytnikiem treści, a przydatnym narzędziem dla miłośników różnych dyscyplin.

To właśnie ilość wspieranych dyscyplin jest jedną z podstawowych zalet aplikacji. Coś dla siebie znajdą w niej nie tylko fani piłki nożnej czy też siatkówki, ale również żużlu, MMA, piłki ręcznej czy mniej popularnych dyscyplin zebranych w kategorii pozostałe. Od tego wyboru zależy także rodzaj wyświetlanej treści.

Oczywiście najwięcej atrakcji czeka nas w przypadku popularnych dyscyplin. Możemy wtedy liczyć nie tylko na artykuły i wiadomości, ale również dokładne tabele wyników, opisy drużyn, szczegółowe kategorie oraz relacje na żywo. Relacje stanowią kolejną ważną część Onet Sport - wyniki na żywo. Aby o nich nie zapomnieć możemy z poziomu aplikacji ustawić sobie przypomnienie.

Onet Sport - wyniki na żywo zapewnia szybki i łatwy dostęp do informacji oraz wyników ze świata sportu. Pozwala także na śledzenie zmagań, gdy akurat jesteśmy poza domem i nie mamy dostępu do normalnej transmisji. To wszystko dostępne jest za darmo oraz bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 16.01.2017 21:23

Za wyniki naszej reprezentacji na mistrzostwach świata w piłce ręcznej odpowiadają nasi wielcy nieobecni, którzy zawiesili występy w reprezentacji na kółku. Czy mogą teraz spokojnie siedzieć po studiach czy w domu i spokojnie oglądać mecze w TV? Szmal, L0ijewski, Bielecki nie są już najmłodsi i chyba niewiele tego typu imprez przed nimi.Jak można zostawić osłabiony zespół trapiony kontuzjami i sobie odpuścić . Bardzo mnie zawiedli nasi najwięksi. Zawiedziona!