r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Onet – wiadomości,pogoda,sport

Strona główna Android Wiadomości Aktualności

Aplikacja Onet – wiadomości,pogoda,sport zapewnia dostęp do najświeższych informacji o wydarzeniach z kraju i ze świata. Jej treści bazują na publikacjach serwisu Onet.pl.

Ekran główny prezentuje najciekawsze informacje z całego serwisu, część tę nazwano Magazyn. Jest to jedna z 11 kategorii jakie przyjdzie nam przeglądać. Pomiędzy nimi możemy przełączać się za pomocą gestów, bądź też menu w lewym górnym rogu ekranu. W opcjach zmienimy kolejność ich rozmieszczenia, niestety nie ma możliwości skasowania/ukrycia wybranych.

Artykuły możemy udostępniać dalej, komentować, zmieniać wielkość tekstu czy też sprawdzić już dodane komentarze. Nie zabrakło także trybu nocnego oraz możliwości pobrania treści do pamięci urządzenia i czytania będąc offline. Grafiki otrzymały odrębny tryb, który ułatwia ich przeglądanie. Z kolei dzięki wbudowanemu w aplikację odtwarzaczowi wideo będziemy mogli oglądać nie tylko materiały tradycyjne, ale też transmisje nadawane na żywo.

W aplikacji mamy dostęp do dwóch typów powiadomień. Pierwsze z nich dotyczą najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie. Drugie, bazując na danych o lokalizacji urządzenia, przesyłają informacje o możliwych do wykorzystania promocjach w pobliżu miejsca, gdzie znajduje się użytkownik.

Aplikacja jest zgodna ze stylistyką Androida, w layoucie wykorzystano elementy Material Design. Nawigacja po niej jest prosta, a dodatkowo znajdziemy w niej także skróty do onetowych usług, m.in. poczty, pogody oraz horoskopu.

Onet – wiadomości,pogoda,sport to bardzo dobrze przygotowany program, który powinni sprawdzić nie tylko stali czytelnicy portalu. Zapewnia wygodny i szybki dostęp do interesujących nas informacji, a zarazem pozwala śledzić i brać udział w ich komentowaniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Onet mówi sama za siebie, tyle że zazwyczaj okropnym głosem

15
06.10.2016  •  Adam Golański

Onet przedstawił dziś nową odsłonę swojej aplikacji mobilnej. Zdaniem wydawcy to pierwsza na świecie newsowa aplikacja mobilna, która w takim stopniu stawia na interfejs głosowy. Slogan reklamowy stawia sprawę otwarcie: Nowa aplikacja Onet mówi sama za siebie. Możemy więc apką sterować poleceniami głosowymi, jak i odsłuchiwać tekstowe wiadomości przez syntetyzator mowy. Tylko czy tego da się słuchać? I czy chcemy być cały czas nasłuchiwani przez własnościową aplikację internetowego portalu? Po uruchomieniu aplikacji wystarczy powiedzieć „Onet czytaj”, a usłyszymy głos Iwony Kutyny z Onet24,…

Aplikacja Onetu na iOS i Androida: teraz transmisje na żywo oraz kupony rabatowe

17
19.04.2016  •  Łukasz Maślanka

Odświeżony layout, transmitowane na żywo materiały dziennikarskie i powiadomienia o bonach rabatowych do wykorzystania w danej lokalizacji – to nowości, które pojawiły się w zaktualizowanej aplikacji Onetu na Androida oraz iOS. Oba programy od Onetu po aktualizacji są lepiej dopasowane do stylistyki systemu operacyjnego, na którym pracują. W wersji na iOS aplikacja lepiej współgra z systemowym layoutem, dopasowano ją bowiem do „płaskiej” stylistyki preferowanej przez Apple. Z kolei w aplikacji Onet na Androida znajdziemy charakterystyczne dla Material Design menu tzw. hamburgera, czyli…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.10.2017 19:37

I nie mogę, się zalogować nie wiedzieć czemu.
Pozdrowionka

  #1 25.10.2017 19:34

Dlaczego, na mapce pogody woj. podkarpackiego nie ma miasta Przemyśl ? A są, prawie wszystkie włącznie z małym Jarosławiem i jeszcze mniejszymi Ustrzykami Dolnymi. Pozdrawiam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.