Online Armor Free 7.0.0.1864 Beta

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Online Armor Free to darmowa i niestety najuboższa edycja popularnej zapory sieciowej, która pomimo ograniczonej funkcjonalności oferuje ochronę na całkiem niezłym poziomie.

W jej skład wchodzi standardowy moduł firewalla (w płatnych dostępne są także moduły antywirusowe, antyspyware itp.), zabezpieczający przed atakami jądro systemowe, monitorujący w czasie rzeczywistym uruchamiane aplikacje oraz dokonywane przez nie zmiany w systemie, a także chroniący komputer przez wszelakimi keyloggerami, robakami i złośliwymi skryptami.

W Online Armor Free zabrakło niestety przydatnej funkcji auto-aktualizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki, lekki, przemyślany interfejs, skuteczna zapora oraz HIPS
HIPS sprawia, że praca na Windows 8.1 jest praktycznie niemożliwa
ocena użytkownika
07.02.2015 10:52 • Recenzja do wersji 7.0.0.1866

Program jest świetny. Bardzo skuteczna zapora, która w podstawowej konfiguracji posiada reguły dla najpopularniejszych programów sprawia, że program jest idealny dla laików :) Nie straszny komunikatami. HIPS także jest świetny, chociaż czasami dla mniej znanych programów jest strasznie uciążliwy. Wszystko działa pięknie na Windows 7 x64. Niestety na Windows 8.1 x64 moduł HIPS jest całkowicie nieużywalny. Powoduje zacięcia systemu, BSOD'y i wiele innych. Nie wiem tylko czy to wina systemu, czy wina programu. W każdym razie zaporę polecam z czystym sumieniem na obydwa systemy, HIPS się świetnie sprawdzi niestety tytko na siódemce ;)

mała zasobożernośc i stabilność HIPS mam wył/
drobne niedociągniecia chodz nie uciażliwe.
ocena użytkownika
07.11.2014 16:41 • Recenzja do wersji 7.0.0.1866

korzystam z tego rozwiazania od kilku dni Baidu antivirus(chmura bez aviry z minimalnym wpływem na zasoby + online armor (sam firewall z wyłączonym hips) i mogę powiedzieć tyle że jest to dobre mało zasobożerne rozwiazanie i sie sprawdza tak jak trzeba przynajmniej dla zaawansowanego usera.

Online armor jest własnie taką zaporą jakiej potrzebowałem nie ma zbednych funkcji dla mnie monitor zasobów tego co wychodzi i przychodzi z sieci jest bardzo czytelny i intuicyjny co jest dla mnie bardzo ważne ma się przy tym dobrą i nie denerwującą ochronę. (brak zbednych zezwolen )

myśle że zostane przy tym rozwiażaniu baidu+ online armor na dłużej bo jest stabilne i mało zasobożerne przynajmniej jeżeli chodzi o cpu. co do ramu wypada to srednio no ale kto ma mało ramu w dzisiejszych czasach jak 2 GB pamieci stoi po 70 zł