r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Online Radio Tuner 2.5.6295.28330

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Online Radio Tuner to odtwarzacz internetowych radiostacji, skupiający w sobie olbrzymią bazę rozgłośni z całego świata. Umożliwia słuchanie oraz nagrywanie ulubionej muzyki, dzięki bogatemu katalogowi uporządkowanych tematycznie (lub względem kraju pochodzenia) stacji radiowych, udostępniających swoje audycje za pośrednictwem Internetu.

Galeria programu

"Sercem" aplikacji jest stworzona z dużą dbałością o porządek baza radiostacji z całego świata, zawierająca tysiące pozycji z muzyką różnego typu. Wśród nich znalazła się także spora liczba polskich rozgłośni takich jak Antyradio, Cyberstacja, Eska, Planeta FM, PolskaStacja, RMF, Radio Plus, Radio Złote Przeboje i wiele, wiele innych. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce użytkownik może sprawnie przełączać się pomiędzy wybranymi stacjami. Online Radio Tuner potrafi także odtwarzać strumienie z dowolnego, zdefiniowanego przez użytkownika adresu URL.

Odtwarzanie strumieni audio w trybie online to tylko jedna z funkcji programu Online Radio Tuner. Oferuje on również możliwość nagrywania wybranych utworów do plików MP3 (z ciekawą opcją automatycznego rozpoczęcia/zakończenia zapisu po pojawieniu się kolejnej piosenki), tworzenia listy ulubionych stacji i ich oceniania, oraz udostępniania informacji o słuchanej muzyce bezpośrednio z poziomu aplikacji w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
SKIBA100   6 #1 30.05.2015 20:19

Totalna porażka. NIE POLECAM!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.