Online Radio Tuner Online Radio Tuner 2.6.6651.39178

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Online Radio Tuner to odtwarzacz internetowych radiostacji, skupiający w sobie olbrzymią bazę rozgłośni z całego świata. Umożliwia słuchanie oraz nagrywanie ulubionej muzyki, dzięki bogatemu katalogowi uporządkowanych tematycznie (lub względem kraju pochodzenia) stacji radiowych, udostępniających swoje audycje za pośrednictwem Internetu.

"Sercem" aplikacji jest stworzona z dużą dbałością o porządek baza radiostacji z całego świata, zawierająca tysiące pozycji z muzyką różnego typu. Wśród nich znalazła się także spora liczba polskich rozgłośni takich jak Antyradio, Cyberstacja, Eska, Planeta FM, PolskaStacja, RMF, Radio Plus, Radio Złote Przeboje i wiele, wiele innych. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce użytkownik może sprawnie przełączać się pomiędzy wybranymi stacjami. Online Radio Tuner potrafi także odtwarzać strumienie z dowolnego, zdefiniowanego przez użytkownika adresu URL.

Odtwarzanie strumieni audio w trybie online to tylko jedna z funkcji programu Online Radio Tuner. Oferuje on również możliwość nagrywania wybranych utworów do plików MP3 (z ciekawą opcją automatycznego rozpoczęcia/zakończenia zapisu po pojawieniu się kolejnej piosenki), tworzenia listy ulubionych stacji i ich oceniania, oraz udostępniania informacji o słuchanej muzyce bezpośrednio z poziomu aplikacji w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!