Ontrack EasyRecovery Free Ontrack EasyRecovery Free 13.0

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ontrack EasyRecovery Free to bezpłatne narzędzie do odzyskiwania danych.

Po uruchomieniu aplikacji możemy wybrać, czy chcemy przeskanować wszystkie pliki i foldery znajdujące się na dysku twardym komputera, czy też dane zapisane w określonym formacie (np. dokumenty Worda, utwory MP3 lub e-maile). Następnie Ontrack EasyRecovery Free poprosi nas o określenie lokalizacji. W tym przypadku wybieramy partycję, pulpit, katalog Moje Dokumenty lub wskazujemy inny folder. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć skanowanie.

Co ciekawe, podczas skanowania możemy włączyć automatyczny podgląd listy plików, które być może Ontrack EasyRecovery Free zdoła odzyskać. Po zakończeniu skanowania wybieramy dane z listy (zaznaczając je „ptaszkiem”), a później korzystamy z przycisku „recover”.

Uwaga!

  • Darmowa wersja Ontrack EasyRecovery Free pozwala na odzyskanie 1 GB danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!