OnyX 1.9.4

Strona główna Aktualności

O autorze

Właśnie ukazała się kolejna wersja programu OnyX, popularnego optymalizera, pozwalającego na dotarcie do zaawansowanych opcji takich aplikacji jak Finder i Dock, przeznaczonego dla systemu Mac OS X.

W wersji oznaczonej jako 1.9.4 skupiono się głównie na poprawie znalezionych błędów i tłumaczeń. Pojawiło się też kilka nowych funkcji. Poprawiono mechanizm usuwania logów, pamięci podręcznej użytkowników i internetowej oraz czcionek w Gimpie. Zmieniono Safari Debug Menu, a także zaktualizowano program deinstalacyjny. Dodano opcję wyłączenia narzędzia dla webdeweloperów Web Inspector, włączenia lub wyłączenia drukowania nagłówków i stopek w Safari, pokazywania alertów przed opuszczeniem X11 oraz rozbudowano menu. Ponadto nowa wersja pracuje tylko na kontach z uprawnieniami administratora.

Najnowsza wersja OnyX 1.9.4 dla Mac OS X 10.5 jest dostępna do pobrania z oficjalnej strony projektu. Edycje przeznaczone dla starszych wersji można znaleźć tutaj.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji