r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opaski Jawbone wykryją, że śpimy i dokładniej zbadają nasze serce

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Jedne z popularniejszych inteligentnych opasek otrzymały sporą aktualizację oprogramowania. Przynosi ona nowe funkcje i sprawia, że opaski Jawbone stają się atrakcyjniejsze dla potencjalnego klienta. Firma postanowiła również widocznie odświeżyć wygląd wybranych modeli.

Nowa wersja oprogramowania już trafia na opaski UP2 i UP3. Do tej pory opaski Jawbone wyposażone w pulsometr pozwalały użytkownikowi na sprawdzenia tętna spoczynkowego. Teraz model UP3 zaoferuje również pasywne śledzenie rytmu serca. Dzięki temu zyskamy dokładniejsze dane dotyczące naszego serca i wpływu różnych czynników na liczbę uderzeń na minutę. Kolejną funkcją, która trafi także do modelu UP2 jest automatyczne przechodzenie w śledzenie naszego snu. Oznacza to, że nie będziemy musieli już sami uruchamiać odpowiedniego trybu.

W związku z tym, że klienci podczas wyboru opaski zwracają uwagę na jej wygląd, Jawbone postanowił odświeżyć swoje obecne urządzenia. Nowe wersje wyglądają lepiej od trochę nudnych, prostych poprzedników. Oprócz nowych kolorów otrzymaliśmy także smuklejsze, przeprojektowane paski.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.