r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Open Source Day 2010 w maju

Strona główna Aktualności

12 maja w Warszawie odbędzie się Open Source Day 2010 - bezpłatna, największa w Polsce konferencja poświęcona tematyce wolnego oprogramowania.

Podczas konferencji wystąpią prelegenci ze znanych w świecie Open Source firm, między innymi Red Hat, IBM, Enterprise DB i Zimbra. Będą oni poruszać zarówno tematy ogólne, takie jak chociażby licencjonowanie czy wpływ wolnego oprogramowania na aktualną sytuację ekonomiczną, jak i dotyczące konkretnych produktów i rozwiązań - baz danych, komunikacji czy wirtualizacji. Więcej szczegółów w oficjalnej agendzie. Konferencja została objęta patronatem Ministerstwa Gospodarki, a otworzy ją gość specjalny - Waldemar Pawlak. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

Konferencja zaplanowana jest na około 500 osób. Aby wziąć w niej udział należy wcześniej zarejestrować się online. Wszyscy uczestnicy otrzymają dodatkowo kupon rabatowy na szkolenia Red Hat i JBoss.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.