r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Open Source Day 2012 z patronatem Komisji Europejskiej

Strona główna Aktualności

Przypominamy, że już za nieco ponad tydzień, 8 maja w Warszawie, odbędzie się konferencja Open Source Day 2012 — największe w Polsce spotkanie poświęcone tematyce wolnego oprogramowania. Organizatorzy konferencji pozyskali w tym roku oficjalny patronat Komisji Europejskiej.

Dzięki honorowemu partnerstwu władz Unii Europejskiej na konferencji pojawią się przedstawiciele Komisji, którzy opowiedzą o projekcie joinup. Jest to nowa inicjatywa Komisji Europejskiej wspierająca rozwiązania Open Source w administracji publicznej krajów członkowskich Unii. Oprócz tego agenda wydarzenia obfituje w prelekcje prowadzone przez pracowników największych firm wnoszących swój wkład w wolne oprogramowanie. Znajdziemy tu takich gigantów jak Red Hat, HP czy Alfresco, a także rodzime firmy: Linux Polska, OpenSaaS i B2B. W planie są również konkursy z nagrodami, warsztaty praktyczne, niezliczone dyskusje poza wykładami i wiele innych niespodzianek.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji. Dodatkowo z okazji jubileuszu (piąta edycja konferencji) spotkaniu towarzyszy organizowana wraz z fundacją DKMS akcja „Podziel się swoim kodem”, której celem jest zachęcenie uczestników do podzielenia się szpikiem kostnym. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.