reklama

Open Source Day 2013 14 maja w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Open Source Day to jedna z największych w Europie i największa w Polsce konferencja poświęcona otwartym technologiom, programom i rozwiązaniom. W tym roku Open Source Day odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie 14 maja. Organizatorzy postarali się ponadto, aby w tym roku konferencja była bardziej „techniczna”, niż w latach ubiegłych. Poniższy film podsumowuje ubiegłoroczną edycję wydarzenia.

W tym roku poruszane będą takie tematy, jak wydajność i bezpieczeństwo technologii JBoss, PostgreSQL w konfiguracji High Avaliability, bezpieczeństwo aplikacji internetowych, wirtualizacja, szyny danych, szkolenia i certyfikaty oraz monitoring aplikacji biznesowych. Na liście prelegentów znaleźli się między innymi eksperci z Intela, Red Hata, HP, B2B i EnterpriseDB, EM&CA. Agendę znaleźć można na stronie konferencji, ale organizatorzy zastrzegają sobie jeszcze prawo do wprowadzania zmian.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić