OpenKeychain: Easy PGP OpenKeychain: Easy PGP 5.6.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Szyfrowanie i usuwanie danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja OpenKeychain: Easy PGP to program open source'owy, który służy do tworzenia kluczy szyfrujących treść wiadomości oraz zarządzania nimi.

Dzięki programowi OpenKeychain: Easy PGP użytkownik będzie miał pewność, że treść zaszyfrowanej wiadomości będzie dostępna tylko dla jej adresata, a przesłane do nas wiadomości będą dostępne tylko dla nas. Aplikacja pozwala też opatrzyć treści kluczem cyfrowym, co da pewność co do tożsamości nadawcy.

Program bazuje na standardzie OpenPGP, co sprawia, że szyfrowanie jest kompatybilne z różnymi urządzeniami oraz systemami operacyjnymi. Za pomocą programu można przypisać konkretny klucz do danej osoby z naszej listy kontaktów, zaimportować lub przesłać klucz na kartę SD, a także dodać klucz skanując kod QR.

Korzystającym z aplikacji OpenKeychain: Easy PGP polecamy też klienta poczty elektronicznej k-9 Mail, który pobierzecie z naszej bazy programów. Oba programy dobrze współpracują i zapewniają wysoki poziom ochrony danych użytkownika.

Program OpenKeychain: Easy PGP współpracuje też z innymi aplikacjami służącymi do komunikacji, a ich listę znajdziecie tutaj. Dodatkowe informacje o aplikacji OpenKeychain: Easy PGP są dostępne na tej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!