OpenOMF One Must Fall 2097 Remake 0.6.5

Strona główna Windows Gry Bijatyki
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra One Must Fall 2097, czyli niegdyś bardzo popularna bijatyka z robotami, miała dosyć pokaźne grono fanów. Kiedy tylko więc producent zdecydował się na darmowe udostępnienie dawnego hitu, fani natychmiast wzięli się do roboty, aby bez problemu dało się w niego pograć także na nowych komputerach. Tak narodził się projekt OpenOMF, czyli usprawniona wersja tytułu działająca bez zabaw z systemem DOS.

Grupa pasjonatów koncentruje się na kilku kluczowych elementach. Po pierwsze, dorzuca poprawki (w tym obsługę nowych padów), starając się jednak pozostać jak najbliżej oryginału. Po drugie, chce na nowo rozpalić bitwy multiplayer, włącznie z rozgrywką po sieci. W końcu zaś przeprojektowuje tryb turniejowy, stanowiący kampanię główną, w której wybiera się pilota, a potem wspina po szczeblach ligowej kariery, pozyskane środki inwestując w lepsze roboty. Sporo jest tutaj jednak roboty.

Zgrany zespół programistów ma ambitne plany, co do przyszłości OpenOMF, lecz wprowadzenie ich w życie wymaga oczywiście czasu i pogodzenia projektu z innymi obowiązkami. Wolne chwile nie są jednak marnowane, a tracone raczej na odkrywaniu kodu pierwowzoru od podszewki, aby jeszcze sprawniej działała przeróbka. Wszystko w imię uratowania od zapomnienia jednej z najciekawszych bijatyk starych dobrych lat.

Uwaga!

Do zabawy wymagane jest przegranie plików zainstalowanej gry One Must Fall 2097 do odpowiedniego katalogu OpenOMF. W przypadku Windowsa będzie to folder resources. Jeżeli gra działa zbyt szybko należy zmniejszyć ustawienie Speed w opcjach po wciśnięciu klawisza Esc w trakcie rozgrywki. Proponujemy zacząć od połowy paska.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!