OpenOffice.org 2.0.3

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się kolejna wersja darmowego pakietu biurowego OpenOffice.org 2.0.3. Aktualnie dostępne jest tylko oryginalne anglojęzyczne wydanie, prace nad polonizacją jeszcze trwają.

Z najważniejszych zmian twórcy wymieniają poprawę wydajności, między innymi 23 procentowy wzrost szybkości przetwarzania arkuszy kalkulacyjnych w programie Calc. Poprawiono także obsługę plików zapisanych w formatach MS Office, oraz umożliwiono większą kontrolę nad wyglądem dokumentów eksportowanych do formatu PDF. Integrację z klientami poczty elektronicznej rozbudowano o możliwość automatycznego zapisywania załączników w formacie MS Office.

Pakiet ma od teraz możliwość automatycznego sprawdzania dostępności nowej wersji, poprawiono integrację z systemem MacOS X, również na architekturze Intel. Najnowsza wersja pakietu OpenOffice.org 2.0.3 jest do pobrania na naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Programy biurowe.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu