r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OpenOffice.org 3.0.1 po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pojawiła się polska wersja językowa pakietu biurowego OpenOffice.org 3.0.1.

Jak można przeczytać w dokumencie Release Notes, wydanie 3.0.1 to właściwie poprawka do kilkudziesięciu błędów zauważonych w poprzedniej wersji. Są też dwie znaczące nowości. Pierwsza to zintegrowanie rozszerzenia LanguageTool do sprawdzania gramatyki z edytorem tekstowym Writer, druga z kolei dotyczy sposobu ustawiania blokad (uzyskiwania wyłączności) na edytowanych w danej chwili plikach zapisanych w formatach inny niż natywny dla OpenOffce - począwszy od wersji 3.0.1 blokady te mogą być ustanawiane dla wszystkich typów plików. Więcej szczegółów wraz z pełną listą poprawionych błędów można znaleźć w dokumencie Release Notes.

OpenOffice.org 3.0.1 w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.