r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OpenOffice.org 3.2.0 RC2 wydany

Strona główna Aktualności

Ukazała się druga wersja kandydująca OpenOffice.org 3.2.0 - darmowego, rozwijanego przez Sun Microsystems pakietu biurowego, który bazuje na otwartym kodzie źródłowym.

Wśród wielu wprowadzonych przez autorów nowości warto wymienić obsługę kilku nowych języków wraz ze wsparciem po stronie słownika, możliwość importowania plików Microsoft Office XML chronionych hasłem, wprowadzenie okna dialogowego z zapytaniem o zapisanie zmian w dokumentach podczas zamykania sesji Gnome, liczne poprawki w obsłudze wykresów z obsługą języków azjatyckich, ulepszone kopiowanie danych w bazach danych, wprowadzenie obsługi kółka myszy do przewijania wartości w oknach ustawień pakietu, wsparcie dla czcionek PS-OpenType oraz liczne zmiany w nazwach przycisków, okien, opcji i ustawień.

Pakiet OpenOffice.org 3.2.0 RC można pobrać z poziomu naszego vortalu w wersjach dla Windows, Linux oraz Mac OS X. Przypominamy, że jest to oprogramowanie w wersji rozwojowej, a w związku z tym może pracować niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.