OpenOffice.ux.pl 2.0.4

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się kolejna wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl - odmiany OpenOffice przygotowywanej przez polską firmę Ux Systems, oznaczona jako 2.0.4.

Na szczególną uwagę zasługują nowe właściwości eksportu dokumentów oraz udoskonalenia wprowadzone w poszczególnych aplikacjach. Z pewnością wielu użytkowników zainteresuje nowo wprowadzony eksport dokumentów do LaTex (Lamport TeX) - formatu wykorzystywanego podczas profesjonalnego składu tekstu. Rozbudowano również zarządzanie dokumentem wynikowym PDF (Portable Document Format) wprowadzając nowe opcje wraz z ewentualnym zabezpieczeniem pliku hasłem. Arkusz kalkulacyjny Calc oraz program do tworzenia prezentacji Impress zyskały szereg nowych funkcjonalności podnoszących komfort pracy z oprogramowaniem.

OpenOffice.ux.pl jest bezpłatny ale występuje także w komercyjnej odmianie wraz z podręcznikiem użytkownika i bezpłatną pomocą techniczną.

Najnowsza polska wersja pakietu OpenOffice.ux.pl 2.0.4 jest do pobrania w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy
s