OpenOffice.ux.pl 2.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się kolejna wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl - odmiany OpenOffice.org przygotowywanej przez polską firmę Ux Systems, oznaczona jako 2.1.

Wersja 2.1 - jak zapowiadają producenci - to zdecydowany wzrost szybkości działania całego pakietu biurowego. Teraz dostęp do zainstalowanego oprogramowania jest niemalże błyskawiczny. Wraz z noworoczną premierą użytkownicy oprogramowania otrzymali do ręki narzędzie umożliwiające zdecydowanie bardziej komfortową pracę nawet na starszym, mniej wydajnym sprzęcie.

Ponadto nowa odsłona pakietu przynosi ze sobą wiele innych zmian i poprawek. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na wprowadzenie rozszerzonej obsługi plików MS Access oraz na możliwości wielomonitorowej prezentacji w OpenOffice Impress.

OpenOffice.ux.pl jest bezpłatny, ale występuje także w komercyjnej odmianie wraz z podręcznikiem użytkownika i bezpłatną pomocą techniczną.

Najnowsza polska wersja pakietu OpenOffice.ux.pl 2.1 jest do pobrania w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy
s