r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OpenVPN for Android 0.6.72

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN

OpenVPN for Android to klient do zarządzania połączeniami VPN na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja jest częścią projektu open source'owego OpenVPN. Program zadziała na smartfonach, które nie są zrootowane.

Za pomocą programu można stworzyć nowe połączenie VPN lub zaimportować dane istniejącego profilu VPN, z pliku .ovpn lub .conf wgranego na kartę SD. Program oferuje też dostęp do logów połączenia, co sprawia, że możemy szybko i wygodnie uzyskać wgląd do danych diagnostycznych.

Warto podkreślić, że aplikacja OpenVPN for Android nie jest darmowym oprogramowaniem do tworzenia nowych połączeń VPN, a jedynie narzędziem do zarządzania tymi, które działają w ramach OpenVPN.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rozmowy niekontrolowane: jak bezpiecznie i prywatnie korzystać ze smartfonu?

55
21.01.2016  •  Adam Golański

Słynny pisarz Philip K. Dick napisał w latach siedemdziesiątych zaskakująco prorocze słowa: przyjdzie taki czas, gdy kiedy nie będzie się już mówiło „oni mnie podsłuchują przez telefon”. Będzie się mówiło „mój telefon mnie podsłuchuje”. Dzisiaj w erze smartfonów można powiedzieć, że ku uciesze wielkiego biznesu, cyberprzestępców jak i organów ścigania wizja ta się spełnia na naszych oczach. Naszym zdaniem sytuacja nie jest jednak beznadziejna. Choć powszechnie używane smartfony nie są urządzeniami, które gwarantowałyby bezpieczeństwo i prywatność, to można je w dużym stopniu uodpornić na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 22.01.2017 15:15

Mam i polecam - genialnie współpracuje z darmowym Free VPN do vpn4u.pl - instalujesz klienta openvpn pobierasz pliki ovpn z vpn4u.pl i ładujesz wybrany serwer do aplikacji - przy logowaniu podajesz login i hasło i masz zabezpieczone połączenie w otwartych hotspotach - polecam. Aaa i jak jesteś za granicą to można polską TV pooglądać :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.