OpenVPN for Android 0.7.5

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

OpenVPN for Android to klient do zarządzania połączeniami VPN na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja jest częścią projektu open source'owego OpenVPN. Program zadziała na smartfonach, które nie są zrootowane.

Za pomocą programu można stworzyć nowe połączenie VPN lub zaimportować dane istniejącego profilu VPN, z pliku .ovpn lub .conf wgranego na kartę SD. Program oferuje też dostęp do logów połączenia, co sprawia, że możemy szybko i wygodnie uzyskać wgląd do danych diagnostycznych.

Warto podkreślić, że aplikacja OpenVPN for Android nie jest darmowym oprogramowaniem do tworzenia nowych połączeń VPN, a jedynie narzędziem do zarządzania tymi, które działają w ramach OpenVPN.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.04.2018 08:52

Wideo tutorial - Konfiguracja połączenia do serwerów OpenVPN na urządzeniu z system Android - https://www.youtube.com/watch?v=84MLeW0YHzQ

  #1 22.01.2017 15:15

Mam i polecam - genialnie współpracuje z darmowym Free VPN do vpn4u.pl - instalujesz klienta openvpn pobierasz pliki ovpn z vpn4u.pl i ładujesz wybrany serwer do aplikacji - przy logowaniu podajesz login i hasło i masz zabezpieczone połączenie w otwartych hotspotach - polecam. Aaa i jak jesteś za granicą to można polską TV pooglądać :)