r   e   k   l   a   m   a
reklama

Opera 10.63 wydana

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jest już dostępna finalna wersja przeglądarki internetowej Opera 10.63.

To wydanie skupia się na wyeliminowaniu błędów dostrzeżonych w Operze 10.62. Programistom udało się usunąć szereg problemów związanych z zawieszaniem przeglądarki i nieprawidłowym działaniem interfejsu użytkownika. Ponadto usunięto problem wywołujący 100% obciążenie procesora podczas uruchamiania Opery i naprawiono błędne działanie niektórych skryptów JavaScript. Dodatkowo Opera w wersji dla systemów Linux nie ma już problemów ze zmianą rozmiaru okna, importowaniem zakładek Firefoksa i działaniem jako domyślna przeglądarka. Twórcom udało się także załatać luki bezpieczeństwo mogące ułatwić cyberprzestępcom fałszowanie stron internetowych i przeprowadzanie innych ataków. Opera 10.63 wzbogaciła się także o możliwość włączenia sugestii wyszukiwania generowanych przez Baidu. Szczegółowa lista zmian jest dostępna na blogu Opera Desktop Team.

Finalną wersję przeglądarki Opera 10.63 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla systemu Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial