r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera 10.63 wydana

Strona główna Aktualności

Jest już dostępna finalna wersja przeglądarki internetowej Opera 10.63.

To wydanie skupia się na wyeliminowaniu błędów dostrzeżonych w Operze 10.62. Programistom udało się usunąć szereg problemów związanych z zawieszaniem przeglądarki i nieprawidłowym działaniem interfejsu użytkownika. Ponadto usunięto problem wywołujący 100% obciążenie procesora podczas uruchamiania Opery i naprawiono błędne działanie niektórych skryptów JavaScript. Dodatkowo Opera w wersji dla systemów Linux nie ma już problemów ze zmianą rozmiaru okna, importowaniem zakładek Firefoksa i działaniem jako domyślna przeglądarka. Twórcom udało się także załatać luki bezpieczeństwo mogące ułatwić cyberprzestępcom fałszowanie stron internetowych i przeprowadzanie innych ataków. Opera 10.63 wzbogaciła się także o możliwość włączenia sugestii wyszukiwania generowanych przez Baidu. Szczegółowa lista zmian jest dostępna na blogu Opera Desktop Team.

Finalną wersję przeglądarki Opera 10.63 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla systemu Windows, Linux i Mac OS X.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.