r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera 8.50 za darmo!

Strona główna Aktualności

Opera opublikowała najnowszą wersję swej przeglądarki. Wersja 8.50 jest jednak przełomowa nie ze względu na zmiany funkcjonalne, mimo że takie się pojawiły, wprowadzono także wiele poprawek związanych z bezpieczeństwem. Opera 8.50 jest jednak wersją przełomową ponieważ po raz pierwszy została udostępniona za darmo bez reklam.

Już wcześniej, podczas obchodów 10 - lecia przeglądarki miała miejsce pierwsza przymiarka do wprowadzenia na rynek wersji darmowej. Każdy wówczas mógł zarejestrować się i otrzymać darmowy klucz aktywacyjny. Od dziś takie zabiegi nie są jednak potrzebne, od razu pobieramy wersję pozbawioną reklam.

Opera jest przeglądarką z "najwyższej półki" - obsługuje panele, posiada szereg funkcji wpływających na efektywność i wygodę korzystania z WWW takich jak: gesty, skróty oraz komendy glosowe, obsługuje RSS, a także SVG (Scalable Vector Graphics). Najnowsza wersja wspiera również coraz bardziej popularną pocztę Gmail. Mimo wielu atutów konkurencyjne produkty (Internet Explorer oraz Firefox) miały jedną obiektywną przewagę - były bezpłatna (abstrahując od dyskusji na temat faktycznej bezpłatności IE). Obecnie przewaga ta została zlikwidowana więc pozostaje już jedynie rywalizacja jakościowa. To tylko dobrze rokuje nam użytkownikom :-)

Najnowszą Operę 8.50 w wersji polskiej pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.