reklama

Opera Mini 4.2 już w finalnej wersji

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Po całkiem niedawnym wydaniu wersji beta Opera publikuje finalną wersję swojej przeglądarki dedykowanej dla telefonów komórkowych.

Opera Mini 4.2 w finalnej wersji wydaje się być niemal identyczna, jak ostatnia wersja beta. Nowa wersja, jak informuje producent, jest o 30% szybsza od poprzedniej. Zapewnia także większą personalizację użytkowania dzięki nowym, kolorowym skórkom, lepszej obsłudze serwisu YouTube oraz innym mobilnym usługom wideo dostępnym w coraz większej gamie telefonów komórkowych. Ulepszenia w usłudze Opera Link, oprócz funkcjonalności w postaci zakładek i ostatnio odwiedzonych stron, obejmują umożliwienie użytkownikom przesyłania notatek pomiędzy telefonami komórkowymi a komputerami osobistymi.

Przeglądarka Opera Mini 4.2 funkcjonuje na wszystkich telefonach komórkowych wyposażonych w obsługę aplikacji Java. Można ją pobrać na kilka różnych sposobów z witryny producenta. Przy okazji warto dodać, że Opera Mini 4.2 jest pierwszą przeglądarką firmy trzeciej dostępną dla Google Android, nowego systemu operacyjnego Google dla urządzeń przenośnych.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić