reklama

Opera Mini 7.1 ułatwia pobieranie plików

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Przeglądanie stron internetowych za pośrednictwem telefonu kojarzy nam się już tylko ze smartfonami, ale wiele osób na całym świecie wciąż korzysta z telefonów starszych o bardziej ograniczonych możliwościach. Dzięki Operze Mini korzystająca z J2ME, jest to wygodniejsze, a dzięki kompresji przesyłanych danych także można zaoszczędzić. Najnowsza wersja programu pozwala także na sprytniejsze zarządzanie pobieraniem.

Nowy menedżer pobierania nastawiony jest na oszczędzenie nam nerwów związanych z „uciekającym” zasięgiem. Pobieranie pliku zostanie wstrzymane jeśli telefon straci dostęp do Internetu i będzie można je wznowić po odzyskaniu połączenia.

Dodatkowo dostęp do plików jest łatwiejszy. Na BlackBerry można dostać się do pobranych materiałów bezpośrednio z przeglądarki, zaś na J2ME można wybrać, czy pliki mają być otwarte od razu w powiązanych z nimi aplikacjach (odtwarzacz, przeglądarka dokumentów) czy zapisane „na później”.

Operę Mini 7.1 można pobrać pod adresem m.opera.com.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama