r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera Mini 7.5 dla Androida stabilna i bardziej „smart”

Strona główna Aktualności

Opera Mini 7.5 dla Androida poszła jeszcze krok dalej w kierunku zebrania wszystkich przydatnych stron i informacji z serwisów społecznościowych w jednym miejscu. W maju w wydaniach Opery Mini obok karty szybkiego wybierania zawitała Smart Page — inteligentna strona zbierająca wszystkie informacje w jednym miejscu. „Inteligentna” strona znalazła się w wersji finalnej 7.5 przeglądarki dla Androida w dość ciekawej formie.

W Operze Mini dla Androida w jednym miejscu zgromadzone zostały trzy kategorie informacji: społecznościowe, wiadomości z wybranych serwisów i sugerowane odnośniki. W zakładce społecznościowej znajdziemy aktualizacje z Facebooka i Twittera, co pozwala na śledzenie aktywności znajomych w jednym miejscu. Zakładka z wiadomościami ma w pewnym stopniu zastąpić czytnik RSS i prezentuje aktualności z różnych serwisów. Ciekawostką jest jednak to, że aktualności są dobierane na podstawie historii przeglądania, więc im więcej będziemy korzystać z Opery Mini, tym ciekawsze będą dostarczane wiadomości. Sugerowane linki zawierać będą dobrane dla użytkowników odnośniki, które wybierze Opera i jej partnerzy.

r   e   k   l   a   m   a

Nową Operę Mini dla Androida można znaleźć na stronie Opery i w sklepie Google Play.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.