reklama

Opera Mobile Classic

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Opera Mobile Classic to bardzo popularna polsko-norwerska przeglądarka internetowa dla wielu platform mobilnych, w tym również dla systemu Android. Jej interfejs bardzo przypomina bliźniaczą operę Mini, jednak możliwości są znacznie większe, jest to wersja klasyczna jeszcze sprzed momentu w którym Opera Software zdecydowała się na budowanie przeglądarki w oparciu o silnik Chromium.

Przeglądarka Opera zapewnia wszystkie podstawowe funkcje: obsługuje HTML, CSS oraz JavaScript, nie jest dla niej żadnym problemem przeglądanie wielu witryn w kartach. Ponadto Opera pozwala na zapisywanie stron w ramach zakładek, również z podziałem na foldery, przeglądanie historii przeglądania, a akże udostępniania witrynom lokalizacji użytkownika w celu ich spersonalizowania. Aplikacja pozwala także na pobieranie plików (posiada własny manager pobierania), oraz zapisywanie stron do możliwego ich przeczytania w innym czasie nawet w trybie offline.

Podobnie jak Opera Mini, również Opera Mobile pozwala na synchronizowanie danych w ramach konta Opera Link. Po zalogowaniu do niego, aplikacja automatycznie synchronizuje między urządzeniami zakładki, historię, a także strony szybkiego wybierania. Dla ochrony prywatności możliwe jest czyszczenie ciasteczek, pamięci podręcznej, uprawnień i danych lokalizacyjnych. Opera Mobile obsługuje również kompresowanie stron w locie – dzięki temu użytkownik może zaoszczędzić transfer internetowy. Opcja ta może być automatycznie aktywowana gdy urządzenie korzysta z transmisji pakietowej zamiast sieci Wi-Fi.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jendrej   5 #1 05.01.2016 15:20

Inavailable in your country.

reklama