Opera Mobile Emulator 12.1

Strona główna Windows Emulatory Inne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Opera Mobile Emulator to emulator przeglądarki internetowej Opera Mobile dla systemu Windows.

Programiści wprowadzili także emulator widżetów Opera Widgets Mobile dla Windows Mobile i Symbiana. Jest on dostępny w pakiecie razem z emulatorem Opera Mobile. Programy mają pomóc programistom, a także osobom, które chciałyby przetestować aplikacje Opery dla telefonów komórkowych. Emulator Opera Mobile pozwala na wyświetlanie jej w rozdzielczości 480x480, czyli domyślnej dla większości smartfonów. Przeglądarkę można kontrolować za pomocą klawiatury albo ekranu dotykowego. W podobny sposób można sprawdzać działanie widżetów.

Emulator Opery Mobile pozwala również na korzystanie z takich narzędzi jak Opera Turbo (proxy) czy Opera Link (synchronizacja zakładek). Oba emulatory współpracują z Opera Dragonfly - modułem dla deweloperów, który pozwala na debugowanie stron WWW, edycję DOM i inspekcję nagłówków HTTP bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze
brak aktualizacji (program nierozwijany)
ocena użytkownika
23.11.2016 17:12 • Recenzja do wersji 12.1

Emulator działa bezproblemowo ale obecnie jest mało użyteczny. Brak aktualizacji i rozwijania programu. Lista profili (telefonów) jakie możemy testować jest dość uboga. Poza tym, same plusy: interfejs polski, proste menu, łatwa obsługa.