r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera Password Decryptor 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł

Opera Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Opera.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym, o ile użytkownik zdecydował się na ich zapisanie podczas uwierzytelniania. Potrafi on odszyfrować i odczytać dane do logowania z zaszyfrowanego algorytmem Triple-DES pliku (wand.dat), który wykorzystywany jest przez przeglądarkę Opera do magazynowania tego typu informacji.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Opera w niemal każdej wersji (w tym również edycję Opera Next). Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.04.2016 09:01

Program dobrze spełnił swoje zadanie ,tylko przed instalacją trzeba faktycznie wyłączyć program antywirusowy , inaczej będzie wykrywany jako zagrożenie i nici z instalacji .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.