Opera Password Decryptor Opera Password Decryptor 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Opera Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Opera.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym, o ile użytkownik zdecydował się na ich zapisanie podczas uwierzytelniania. Potrafi on odszyfrować i odczytać dane do logowania z zaszyfrowanego algorytmem Triple-DES pliku (wand.dat), który wykorzystywany jest przez przeglądarkę Opera do magazynowania tego typu informacji.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Opera w niemal każdej wersji (w tym również edycję Opera Next). Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!