Opera Unite czyli serwer w 5 sekund

Strona główna Aktualności

O autorze

Wyścig zbrojeń między producentami przeglądarek internetowych trwa w najlepsze, a chęć dominacji nad przeciwnikiem i zaciekła rywalizacja sprawiają, że otrzymujemy produkty coraz lepsze i oferujące mnóstwo ciekawych funkcji. O ile twórcy Firefoksa i Chrome stawiają na prostotę i świeżo po instalacji zawierają jedynie niezbędne minimum funkcji i ustawień, o tyle Opera poszła własną drogą oddając w ręce użytkownika oprogramowanie o bogatym wyposażeniu i daleko posuniętych możliwościach personalizacji.

Wraz z wydaniem oznaczonym numerem 10.10 Opera wzbogaciła się o moduł Opera Unite pozwalający łatwo i szybko zmienić domowy komputer w serwer udostępniający w sieci pliki, strony internetowe, galerie grafik czy muzykę. W naszym vortalu opublikowaliśmy artykuł Opera Unite czyli serwer w 5 sekund, w którym krótko omawiamy możliwości Opery Unite i pokazujemy, jak z niej korzystać. Polecamy!

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych