Opera browser - news & search Opera browser - news & search 37.1.2192.104831

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Opera browser - news & search to nowa aplikacja od Opery, łącząca funkcję przeglądarki internetowej z agregatorem najnowszych informacji ze świata.

Aplikacja wyróżnia się lekkim, minimalistycznym designem utrzymanym w łagodnej kolorystyce i stylistyce przypominającej nieco "płaskie" wytyczne stosowane w iOS. Do wyboru mamy dwa tryby przeglądania stron internetowych: normalny oraz prywatny, który nie zapisuje historii przeglądanych witryn internetowych. Aplikacja oferuje też możliwość skorzystania z kilku wyszukiwarek internetowych: Google, Yahoo, Amazon, Dictionary.com, eBay, IMDb oraz Wikipedii.

Program Opera browser - news & search oferuje też najnowsze informacje ze świata, pochodzą one jednak głównie ze źródeł newsowych z USA. Treści możemy odkładać na później i będą one zapisywane w osobnej zakładce, co zapewnia wygodny dostęp. Program oferuje też narzędzie do szybkiego udostępniania treści ze stron internetowych do innych aplikacji.

Ponadto, aplikacja oferuje - standardowe w przeglądarkach Opery - narzędzie do oszczędzania danych w internecie mobilnym. Możemy wybrać w nim optymalną jakość zdjęć wyświetlanych na stronach internetowych oraz zdecydować, czy kompresji mają być poddawane filmy.

W aplikacji nie zabrakło możliwości zalogowania do konta Opery, aby w ten sposób synchronizować między urządzeniami historię przeglądanych stron, zapisanych zakładek oraz tekstów odłożonych do późniejszej lektury. Ponadto, w programie Opera browser - news & search można podłączyć konto na Twitterze, co pozwoli przeglądać strumień wpisów z tego serwisu społecznościowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!