Opera 9.60 jeszcze szybsza!

Strona główna Aktualności

O autorze

Na serwerach Opera Software pojawiła się stabilna wersja przeglądarki internetowej Opera z gałęzi 9.6.

W najnowszej generacji przeglądarki Opera 9.6 wprowadzono szereg zmian wpływających na szybkość renderowania stron oraz wykorzystywanie minimalnych zasobów łącza podczas pobierania poczty za pomocą wbudowanego klienta. Do najważniejszych zmian autorzy zaliczają ponadto funkcję podglądu kanałów RSS/Atom przed dodaniem ich do subskrypcji i opcję Opera Link. Więcej informacji na temat wprowadzonych udoskonaleń i zmian znaleźć można na stronie domowej przeglądarki.

W momencie publikacji materiału na stronie głównej Opery nie udostępniono jeszcze oficjalnej informacji na temat wydania stabilnej wersji. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że producent przygotowuje się do aktualizacji tych informacji, a plik ze stabilną wersją przeglądarki został już teraz umieszczony w katalogu stabilnych i finalnych kompilacji.

Wszystkich zainteresowanych pobraniem programu Opera 9.60 Build 10447 odsyłamy do naszego działu Przeglądarki stron WWW. Użytkownicy alternatywnych systemów (Mac OS, Linux) mogą zaopatrzyć się w odpowiednie paczki z serwerów producenta.

© dobreprogramy