Opera 9.20 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

W naszym vortalu już od samego rana można pobrać stabilną wersję Opery (oznaczonej numerkiem 9.20), jednej z najpopularniejszych przeglądarek zasobów internetowych przeznaczonych dla systemów Windows i Linux.

Przed chwilą producent ogłosił oficjalnie wydanie Opery 9.20. Jedną z najciekawszych nowości jest funkcja Szybkiego Wybierania. Speed Dial to nowy sposób na zarządzanie ulubionymi. Na każdej pustej karcie przeglądarki wyświetlana jest lista maksymalnie dziewięciu stron, które najczęściej odwiedzamy i chcemy mieć do nich jak najprostszy dostęp. Strony są prezentowane w postaci miniaturek, prócz tego mamy możliwość skorzystania z nowego skrótu klawiaturowego, ctrl+ numer strony z Szybkiego Wybierania. To co z pewnością ucieszy użytkowników systemu Linux to dużo lepsza obsługa Flasha w wersji 9. Pełna lista wprowadzonych zmian w wersji 9.20 dostępna jest na stronie projektu.

Najnowszą wersję Opera 9.20.8771 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienty poczty e-mail

© dobreprogramy