reklama

Opera nawiązuje współpracę z Allegro

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Opera Software, producent jednej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych, poinformowała tuż po premierze najnowszej wersji swojego produktu o nawiązaniu współpracy z największym polskim serwisem aukcyjnym - Allegro.pl.

Jej efektem ma być promowanie polskiego serwisu aukcyjnego za pośrednictwem najnowszej wersji Opery 9.5 w tzw. wersji desktopowej oraz Opery Mini 4.1. Na karcie Szybkiego wyboru domyślnie pojawi się wpis dotyczący Allegro, ponadto mechanizm wyszukiwania wbudowany w przeglądarkę obsługiwał będzie przeszukiwanie stron serwisu aukcyjnego autorstwa QXL Poland. Jon von Tetzchner, szef Opera Software, tłumaczy, iż Polska to dla jego firmy ważny rynek, dlatego zdecydowała się ona na dodanie usługi Allegro do najnowszej wersji Opery.

Allegro.pl to serwis aukcyjny, który znajduje się na 174. pozycji listy najczęściej odwiedzanych przez internautów na świecie stron internetowych oraz na 2 pozycji w Polsce. Najnowszą wersję przeglądarki Opera 9.5 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama