r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera przejęła FastMail.fm

Strona główna Aktualności

Opera Software zakupiła australijskiego dostawcę usług związanych z pocztą elektroniczną - FastMail.fm. W ten sposób producent przeglądarki internetowej chce rozwinąć zakres swoich usług związanych z komunikacją - także w urządzeniach mobilnych.

FastMail.fm oferuje od ponad 10 lat platformę pocztową przeznaczoną dla zwykłych użytkowników i małego biznesu. Dostępne są również konta pocztowe dla rodzin. Można skorzystać z darmowych, a także płatnych skrzynek pocztowych. Najtańsze konta w pakiecie dla klientów biznesowych kosztują od 90 dolarów w górę za rok użytkowania. Opera, która w swojej przeglądarce (od 2000 r.) zawiera własnego klienta poczty, chce dzięki zakupowi rozszerzyć jego możliwości. Jak podano w informacji prasowej, dzięki przejęciu FastMail.fm użytkownicy przeglądarki będą mogli korzystać w ten sam sposób z klienta we wszystkich produktach. Ułatwi to synchronizację ustawień i poczty między Operą dla komputerów i Operą Mini dla telefonów komórkowych. Firma chce w przyszłości podobną usługę wprowadzić również dla telewizorów czy konsol gier. Łącząc siły, Opera i FastMail.fm mogą oferować komunikację na każdym urządzeniu - powiedział Rolf Accev z Opera Software.

Nie ujawniono kwoty, jaką norweska firma musiała zapłacić za przejęcie spółki FastMail.fm.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.