Operat 2.0

Strona główna Windows Firma Programy dla geodetów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Operat to prosta aplikacja wspomagająca pracę geodetów przy tworzeniu dokumentacji robót geodezyjnych.

Umożliwia ona przygotowanie typowych pism, formularzy i operatów geodezyjnych, wśród których najistotniejsze to zgłoszenie roboty geodezyjnej, pismo przewodnie, sprawozdanie, pisma związane z okazaniem granic (zawiadomienia, etykiety adresowe, protokoły graniczne), naklejki na mapy różnego rodzaju, wykaz zmian gruntowych i wiele innych. Wszystkie utworzone przy użyciu programu Operat dokumenty zapisywane są w bazie danych, co pozwala w późniejszym czasie sprawne wyszukiwanie archiwalnych informacji zgodnie z zadanymi kryteriami.

Operat wyposażony został w moduł terminarza, który wspomaga organizację pracy firmy geodezyjnej. Aplikacja może informować o zbliżających się terminach spotkań związanych z okazaniem granic czy terminach wykonania. Nie zabrakło także narzędzi do tworzenia umów, wystawiania faktur czy dokumentowania zaliczek.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!