Opieka nad Mała Pandą: Bezpieczeństwo i nawyki Opieka nad Mała Pandą: Bezpieczeństwo i nawyki 8.48.11.21

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Opieka nad Mała Pandą: Bezpieczeństwo i nawyki to zestaw gier edukacyjnych adresowanych do najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Wciągające zadania, proste sterowanie i kolorowa grafika sprawiają, że nasze pociechy miło spędzą czas przed ekranem urządzeń przenośnych.

Nauka przez zabawę

Zgodnie z powyższym, Opieka nad Mała Pandą: Bezpieczeństwo i nawyki z pewnością nie będzie stratą czasu, bo dzięki temu programowi dzieci dowiedzą się, jakie czynności należy wykonać po wstaniu, co powinni robić w drodze do szkoły, jak zachowywać się w przedszkolu oraz przed snem.

Różnorodne zadania

Gorące śniadanie? Przyda się wentylator, by je ochłodzić. Brudne zęby? Nałóż pastę na szczoteczkę i do dzieła. Czerwone światło? Poczekaj na zielone, by bezpiecznie przejść przez ulicę. Dostałeś batonika? Powiedz „dziękuję”. To tylko przykłady sytuacji z życia wziętych, których doświadczymy w grze. Pozwoli to dzieciom nauczyć się zasad dobrego wychowania, wypracować odpowiednie nawyki oraz zachowywać się bezpiecznie w różnych sytuacjach.

Za darmo

Opieka nad Mała Pandą: Bezpieczeństwo i nawyki jest aplikacją dostępną bezpłatnie, ale zawiera reklamy. Nie trzeba jednak sięgać do portfela, by odblokować jakąkolwiek zawartość – wszystkie gry edukacyjne są darmowe.

Najważniejsze cechy:

  • bezpłatna aplikacja dla dzieci
  • nauka przez zabawę
  • wypracowuje zdrowe nawyki u najmłodszych
  • przedstawia zasady bezpieczeństwa
  • bardzo proste sterowanie (jednym palcem)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!